fbpx

SPRİNG THREAD İLE ASKILAMA

Kusursuz Görünüm Mutlu Hayatlar
imgsolbolumlar-springthreadileaskilama2

SPRİNG THREAD İLE ASKILAMA

SPRİNG THREAD İLE ASKILAMA NEDİR?

Dinamik Askılama Yöntemi olarak bilinen bu yöntem, 2006 yılında Fransa’da biyomekanik çalışmaları yapılarak geliştirilen 2009 yılında da “Avrupa Innovasyon Ödülü”nü almış olan çok katmanlı esnek askı ipi kullanılarak uygulanıyor. Bu askı ipinin hem sağlam ve normal şartlarda kopma riski yok, hem de esnek olduğu için yüzün mimik hareketlerini bozmadan doğal ifadeyi koruyarak asıcı özelliğini uzun yıllar koruyabiliyor. Bu dinamik askı yalnız genç görünmeyi sağlamak için değil, aynı zamanda yüz felci geçiren hastaların yüz asimetrilerinin dinamik olarak düzeltilmesi için de kullanılabiliyor. Tabii ki felcin tedavisinde değil ama felce bağlı asimetrilerin düzeltilmesi için kullanılmaktadır.

UYGULAMA ADIMLARI NELERDİR?

Uygulama lokal anestezi ile yapılıp, yaklaşık 30-45 dakika sürmektedir. Yüzde ve vücutta yapılan analiz ve uygulama tasarımına göre dinamik askılamayı yapacak esnek tutucu ipler cilt altından ilerlenerek doğru yerlere oturtulur. Gerilerek bırakılır. Yüz çalışmalarında tutunma alanı olarak saçlı deri altını kullandığımız için dikiş gerekmemektedir. İz bırakmadan yapılan bu minimal girişimden sonra iyileşme çok süratli olur. Bu arada hissedilecek hafif ağrı, ağrı kesici ilaçlarla kolayca yatıştırılabilmektedir. Hastamız günlük hayata hemen dönebilir. Uygulama kolay, acısız ve günlük yaşamı etkilemeyecek şekilde gerçekleşmektedir. Her yaş ve her düzeydeki sarkma için yapılabilir.

HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Dinamik askılama, yüzümüzdeki sarkma ve derinleşen çizgileri uzun süre ile gidermek ve sarkmayı uzun yıllar boyu erteleyebilen etkili bir yöntemdir.

GÜZELLİĞİNİZİ BERABER KEŞFEDELİM.

İletişim

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin

Start typing and press Enter to search