fbpx

PENİS BÜYÜTME

Kusursuz Görünüm Mutlu Hayatlar
imgsolbolumlar-penisbuyutme

PENİS BÜYÜTME

PENİS BÜYÜTME NEDİR?

Penis boyutlarının olması gereken boyutlarının altında olması ve cinsel hayatı olumsuz etkilemesi nedeni ile büyütmeye yönelik yapılan ameliyatlardır. Penis büyütücü haplar, tamamen sağlıksız çözümlerdir. Bu operasyon, son derece sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Penis büyütme operasyonu sayesinde vücudunuzda yapacağımız doğru birkaç uygulama ile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ideal boyutlara gelen penislere sahip olabilirsiniz.

UYGULAMA ADIMLARI NELERDİR?

Penis büyütme operasyonu, için kullanılan 2 yöntem bulunmaktadır:

Suspansör ligaman müdahalesi ile yapılan ameliyat, genel itibari ile tercih ettiğimiz en önemli yöntemlerden biridir. Bu operasyon yönteminde herhangi bir ek sürece ihtiyaç duymayız. Uygulama sonrasında ise 2 ila 5 CM boyutlarında bir penis büyümesi meydana gelir. Publis kemiği ile penis kökü ara kısmında yer almakta olan penisin tutucu bağları bulunur. Fundiform ve süspansör ligament adını verdiğimiz bu bağlar kesilerek penisin vücudun iç kısmında kalan kısımları dışarı çıkarılır. Penis, sizin alışık olduğunuz boyutlardan daha uzun hale gelir. Anında etki gösteren bir operasyon yöntemidir. Kimi erkekte penis, vücut derisinin alt kısmına saklanmış olabilir. Bu operasyon ile vücudun iç kısmına saklanmış olan penis kısmını dışarı çıkarıyoruz.

Penis tabanı ile skrotum arasındaki cilde yapılan müdahaleler ile penis boyunun arttırılması ise diğer bir yöntemdir: Bu operasyon da yine alternatif seçeneklerden birisidir. Bu operasyon yönteminde amacımız mesafe büyütmektir. Yine çok fazla sıkıntı yaşatacak olan bir operasyon değildir. Bu operasyon yönteminde esas amacımız, testis torbaları ile penis ucu kısmındaki mesafeleri ciddi anlamda büyütmek olacaktır.

Bu operasyonlara ek olarak penis çapını arttırmak için penis çevresine dermofat greftler veya yağ enjeksiyonları yapılabilmektedir. Doğru tekniğin seçimi ve hastaya göre uygulanması gerekir.

HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Bu uygulama penis bölgesine uygulanır.

GÜZELLİĞİNİZİ BERABER KEŞFEDELİM.

İletişim

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin

Start typing and press Enter to search