fbpx

ND-YAG LAZER

Kusursuz Görünüm Mutlu Hayatlar
imgsolbolumlar-ndyaglazer

ND-YAG LAZER

ND-YAG LAZER NEDİR?

ND-YAG Lazerler, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylanmış olup, 1069 nm dalga boyuna sahip cihazlardır.

UYGULAMA ADIMLARI NELERDİR?

Koyu ten rengindeki kişilerde bile güvenle kullanılmaktadırlar. Ayrıca 4 mm ye kadar varislerin tedavisinde de kullanılan cihazlardır. ND-YAG lazerin bir diğer özelliği ise kıl dönmesi yani halk dilinde batık diye tabir edilen durumlarda ilk seanstan itibaren iyileşme sağlamasıdır. Bronz tende ve yaz aylarında rahatlıkla epilasyonda kullanılabilirler.
ND-YAG lazerin uygulama esnasında cilt yenileme özelliğinin devreye girmesi de hastaların memnuniyetini arttırmaktadır. ND-YAG lazerlerin, en sorunlu bölgeler olarak bilinen yüz bölgesi ve sırtta en başarılı teknoloji olduğu uzmanlar tarafından belirtilmektedir.
ND-YAG lazerlerin bir diğer özelliği ise melanin tarafından emiliminin az olmasıdır. Bu durum bir dezavantaj gibi görünse de impuls gücünün yüksek olması durumu avantaja dönüştürür. ND-YAG lazerlerin en önemli özelliği ise tüm cilt ve kıl tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir olmasıdır.

HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Bu uygulama tüm vücut bölgesine uygulanır.

GÜZELLİĞİNİZİ BERABER KEŞFEDELİM.

İletişim

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin

Start typing and press Enter to search