fbpx

Mesohyal Dermal Dolgu

Kusursuz Görünüm Mutlu Hayatlar
Mesohiyal Dermal Dolgusu

mesoestetic çözümü : mesohyal dermal dolgu

mesohyal™ Dermal Dolgu

mesohyal, yüz ve vücut tedavilerine yönelik cilt içi uygulamalarda kullanılan CE işaretine sahip en geniş III. sınıf tıbbi cihaz(dermal dolgu)serisidir. Bunlar uyumlu, güvenli, etkili ürünlerdir ve cilt yaşlanması ile en spesifik şekil bozukluklarının kişiye özel olarak düzeltilmesi içinkullanılırlar. Cilt görünümünü anında ve artan bir şekilde iyileştiren uzun süreli etkilere sahiptirler. Bu ürünleri diğer tıbbiyöntemlerle (botulinumToksin, dolgu,lazer vs.)birliktekullanmak sonuçlarıoptimize etmek için idealdir.

100% uyumlu...

Ayrı ayrı veya kişiselleştirilmiş kokteyllerin kombinasyonunda kullanılabilen çok çeşitli ürünlerdir.

Tüm mesohyaldermal dolgu ürünleri birlikte kullanılabilir. Here is a tooltip

İlk olarak, cildin belirgin ihtiyaçları belirlenir, daha sonra en uygun etken madde seçilir ve Her seansta kişiye özel bir tedavi programı tasarlanır.

100% güvenli...

CE İşareti: kalite, güvenlik ve etkililik garantisi. Here is a tooltip
mesohyal dermal dolgu Here is a tooltip ürünleri, tıbbi cihazlara ilişkin MDD 93/42/EEC Here is a tooltip sayılı Avrupa Konseyi direktifine uygun olduklarını gösteren CE işaretine sahiptir. CE işareti kapsamlı bir kalite güvence sistemi ve uygun bir ürün tasarımı, üretim, pazarlama ve dağıtım prosedürlerinin kullanıldığını garanti eder. Bu yöntemler sonucu amacına uygun,güvenli ürünlerdir.

ISO 13485:2012 Here is a tooltip
Mesoestetic Pharma Group, tıbbi cihaz direktiflerinin gerektirdiği kalite güvence sistemi gerekliliklerine uygunluğu gösteren ISO13485:2012 Here is a tooltip standardına da sahiptir.

100% etkili...

Cildin temel bir bileşeni olan hiyalüronik asit Here is a tooltip tüm ürün hattında yaygın olarak kullanılan etken maddedir. Here is a tooltip Biyoteknolojiktir, hayvansal veçaprazbağlıdeğildir.

Ağırlığınıyüzlerce kez suyun içinde tutabilir ve doğal hiyalüronik asit kaybınıdengelemesini sağlar. Ayrıca, daha ince alanların yoğunluğunu geri kazandırarak vehücrelere destek sağlayarak kollajen ve elastin fiberlerin desteklenmesine de yardımcıolur.

mesohyal dermal dolgu Here is a tooltip ürünleri hiyalüronik asidi vitamin, doğal ekstrakt, koenzim, amino asit,mineral tuz vb. gibi bilinen terapötik etkiye sahip etken maddelerle birleştirir. Yüksek düzeyde tolere edilebilir, biyo-uyumludur, tamamen emilir ve ciltle doğal olarak bütünleşirler.

Detaylı İncelemek İsteyenler İçin :

GÜZELLİĞİNİZİ BERABER KEŞFEDELİM.

İletişim

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin

Start typing and press Enter to search