fbpx

KOLTUK ALTI BEYAZLATMA

Kusursuz Görünüm Mutlu Hayatlar
imgsolbolumlar-koltukaltibeyazlatma

KOLTUK ALTI BEYAZLATMA

KOLTUK ALTI BEYAZLATMA NEDİR?

Lazerle koltuk altı beyazlatma işlemi çeşitli nedenlerden dolayı koltuk altında meydana gelen kararmanın giderilmesi işlemidir.

UYGULAMA ADIMLARI NELERDİR?

Lazerle koltuk altı beyazlatma işlemi koltuk altında meydana gelen ve kesinlikle hoş gözükmeyen kararmaya karşı alınan bir önlemdir. Bu işlem koltuk altı kararmalarından son derece rahatsız olan tüm bireylere uygulanabilmektedir. Özellikle bayanlar tarafından çok fazla tercih edilen bu işlemi erkekler de kullanmaktadır. Aşırı sıcak ağda kullanımı, sık epilasyon kullanımı ve yaz aylarında sık sık deodorant kullanımı koltuk altı kararmasına neden olmaktır ve bunları yaşayan tüm bireyler beyazlatma işlemine başvurmaktadır.
Lazerle koltuk altı beyazlatma işlemi öncesinde sorunun derecesi ve işlem seansı belirlenir. Genellikle 2 seans sonrasında beyazlatma işlemi gerçekleştirilmektedir. Lazer ışıkları sayesinde anesteziye gerek duyulmamakta ve sadece yanma veya batma hissi ile beyazlatma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. İşlemden sonra günlük yaşama kaldığı yerden devam edilmektedir. Kararmanın olası bir şekilde tekrar edilmemesi için bazı önerilen kremler kullanılabilir.

HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Bu uygulama koltuk altı bölgesine uygulanır.

GÜZELLİĞİNİZİ BERABER KEŞFEDELİM.

İletişim

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin

Start typing and press Enter to search