fbpx

GENİTAL BEYAZLATMA

Kusursuz Görünüm Mutlu Hayatlar
imgsolbolumlar-genitalbeyazlatma

GENİTAL BEYAZLATMA

GENİTAL BEYAZLATMA NEDİR?

Vajinada meydana gelen kararmalar koltuk altı bölgesinde de olduğu gibi yanlış ve kalitesiz yapılan ağda, jilet kullanımı, yanlış epilasyon aletleri, aşırı terleme gibi nedenlerden vajinada kararmalar meydana gelebilir. Aynı zamanda vajinada kararma bu nedenlerin dışında doğuştan da meydana gelmiş olabilir. Özellikle esmer tenli insanların bikini bölgesi (vajina) koyu renklidir. Bikini bölgesi (vajina) kararması renk değişimlerinin meydana gelmesinin bir diğer nedeni de hormonlarda meydana gelen değişimlerdir. Özellikle hamilelik döneminde östrojen hormonunun fazla salgılanması bikini bölgesi (vajina), koltuk altı bölgesi gibi yerlerde renk değişimleri ve kararmalara sebebiyet verebilir.

UYGULAMA ADIMLARI NELERDİR?

Vajina beyazlatma (Pink İntimate System) Vajinal Radyofrekansla birlikte sıklıkla uygulanır. Tek seans olarak uygulanır ve iki uygulamalık ev kiti verilir. Peeling ve rejüvenasyon etkisiyle vajina rengini açar, deriyi sıkılaştırır.
Lazer ile vajina beyazlatma toplamda 25 dk sürer. İşlem sırasında ağrı sızı hissedilmemesi için lazer olacak vajina bölgesine anestezik krem sürülür. Yapılan işlemlerde vajina bölgesine melanin pigmentini üreten hücrelerin tahrip edilmesi sağlanır. Böylelikle vajina bölgesinin beyazlaması sağlanır.

HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Bu uygulama vulva (kadın dış genital organı) deri bölgesine uygulanır.

GÜZELLİĞİNİZİ BERABER KEŞFEDELİM.

İletişim

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin

Start typing and press Enter to search